Polecamy

Nacinarka do kartonu - co warto wiedzieć

Jakie drukarki z systemem stałego zasilania atramentem są najlepsze?

Oryginały czy zamienniki?

Jaki tusz do drukarki HP?

Wybierając tusze, należy kierować się przede wszystkim typem i modelem drukarki, do której ich potrzebujemy. Na zakupach musimy zastanowić się jakiego koloru tusz jest nam potrzebny oraz nad tym czy potrzebujemy jednokomorowego pojemnika z tuszem, czy może takiego, który został podzielony na różne kolory. To bardzo istotne, gdyż w sprzedaży są modele drukarek, które obsługują tylko pojemniki z tuszem kolorowym podzielonym na poszczególne kolory oraz takie, które obsługują tylko jeden pojemniczek. Wydruki bardzo wysokiej jakości Tusze do drukarek wysokiej jakości to dobry wybór dla osób, które planują, że urządzenie to będzie im do drukowania zdjęć.

Osoby, które wiedzą, że będą drukować głównie pliki tekstowe nie muszą inwestować w zakup tego typu tuszy. Przy wybieraniu tuszów należy zwrócić uwagę także na markę oraz pojemność zbiorniczka. Wiele zamienników oryginalnych tuszów pozwala uzyskać wydruki bardzo podobnej, często nawet takiej samej jakości, ale ich cena jest znacznie niższa. Popularni producenci tuszów do drukarek Najczęściej produkują je te same firmy, które produkują drukarki atramentowe. Oczywiście producent danego urządzenia zachęca użytkowników, aby wybierali tylko oryginalny tusz. Do popularnych w Polsce firm, które produkują tusze do drukarek należą między innymi: Xerox, HP, Lexmark, Canon, Epson. Producentami wysokiej klasy zamienników są: ProMark, JetWorld, ActiveJet, Fullmark, Modecom i 4JETS. Zanim podejmiemy ostateczną decyzją o kupieniu konkretnego modelu drukarki, dowiedzmy się, jaki rodzaj tuszu jest przez nią wykorzystywany. Producentem wysokiej jakości drukarek jest firma Hewlett-Packard. To produkty tej firmy należą do tych wybieranych bardzo często.

Jaką drukarkę marki HP kupić i jak dopasować do niej tusz?

Zanim kupimy drukarkę Na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych modeli drukarek, co na pewno nie ułatwia podjęcia decyzji. Na sklepowych półkach znajdziemy drukarki różnych producentów, o różnej cenie, jakości i przeznaczeniu. Niektórzy z producentów wskazują, które z oferowanych przez nie produktów najlepiej sprawdzą się w warunkach domowych. Przed zakupem należy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy drukarka będzie wykorzystywana głównie do wydruków tekstowych, czy może także do drukowania wysokiej jakości zdjęć. W ofercie firmy Hewlett-Packard klienci znajdą drukarki różnych typów. Wybór odpowiedniego modelu ułatwia to, że każda z nich jest odpowiednio oznaczona.

W jaki sposób dobrać tusz do drukarki HP?

Złe dopasowanie tuszy to najczęściej popełniany błąd przez użytkowników drukarek. Błędu tego można uniknąć w bardzo prosty sposób. Wystarczy przed wybraniem się na zakupy sprawdzić, jaki tusz jest zalecany przez producenta (na przykład jaki tusz należy wybrać do HP 652). Używanie w drukarce tuszu innego producenta może nie tylko pogorszyć jakość wydruków, ale przede wszystkim spowodować awarię drukarki. Stosując zalecany przez producenta kartridż (przykładowo tusz HP 625) możemy być pewni, że drukarka będzie pracowała płynnie, a otrzymane wydruki będą wyraziste i czytelne.

Zobacz

Jaki toner do drukarki laserowej jest najlepszy?

Drukarki laserowe do druku wykorzystują tonery. Są one sprzedawane w specjalnych kasetach. Na...

Zamienniki tuszów do drukarek Hewlett-Packard:...

Postanowiliśmy przetestować pięć zamienników tuszy do drukarek HP. Wybraliśmy te, które...

Dlaczego warto kupować oryginalne tonery i tusze?

W bardzo wielu firmach koszty eksploatacji drukarek są na tyle wysokie, że ich właściciele...