Polecamy

Kilka przydatnych porad dla twojego biura

Druk w formacie A3 – poradnik wyboru drukarki A3

Jak zamocować regulowane krzesła biurowe

Krzesło biurowe na ostatnich nogach? Zanim kupisz nowe krzesło, sprawdź, czy dzięki naszemu przewodnikowi dla majsterkowiczów, jak zamocować regulowane krzesła biurowe, możesz wyobrazić sobie dodatkowe życie.

Jak zamocować kółka krzesła biurowego:

Zepsute kółka krzesła biurowego: nie musisz wymieniać krzesła tylko dlatego, że kółka są zepsute. Musisz tylko wymienić kółka. Kółka do krzeseł są niedrogie, a zastąpienie ich jest dość proste. Możesz znaleźć pełne instrukcje, jak również wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniego stylu, w naszym przewodniku wymiany kółek krzesła.

Skrzypiące kółka: użyj sprężonego powietrza (te same puszki, których używasz do czyszczenia klawiatury komputera), aby wydmuchać kurz i zanieczyszczenia, a następnie użyj środka smarującego, takiego jak WD40, aby dokładnie oczyścić i nasmarować piskliwe kółka krzeseł biurowych.

Przyklejone kółka: najpierw spróbuj wyczyścić i nasmarować kółka krzeseł biurowych sprężonym powietrzem i środkiem smarnym. Jeśli to nie zadziała, rozważ wymianę kółek do krzeseł, szczególnie jeśli pracujesz na wykładzinie podłogowej. Krzesła biurowe potrzebują twardych kółek, aby gładko toczyć się po wykładzinie. Alternatywnie, możesz spróbować użyć maty do krzeseł. Maty na krzesła zapewniają najlepszą powierzchnię toczenia dla Twojego krzesła biurowego. Upewnij się tylko, że uzyskasz odpowiedni styl dla swojej podłogi: maty na dywany, maty na dywany, maty na twarde podłogi. Więcej informacji i porad znajdziesz w naszym przewodniku zakupu mat na krzesła.

Jak naprawić fotel biurowy:

Próba naprawy siedziska na krześle biurowym jest o wiele trudniejsza niż radzenie sobie z kółkami. Mimo to, jest kilka rzeczy, których możesz spróbować zanim zepsujesz się i kupisz nowe krzesło.

Squeaky Chair Lift: Obróć swoje krzesło i oczyścić i nasmarować rurę pneumatyczną pod siedziskiem sprężonym powietrzem i smarem.

Wobble Office Chair Seat: odwróć swoje krzesło i dokręć wszystkie śruby.

Broken chair lift: jeśli nie możesz już regulować wysokości swojego krzesła biurowego, możesz spróbować dostać cały MacGyver z nim jak ten facet.

Jeśli te rozwiązania nie sprawdzają się w Twoim przypadku lub jeśli masz inne problemy z krzesłem biurowym, czas na jego wymianę. Wskazówki dotyczące wyboru najlepszego dla Ciebie krzesła biurowego znajdziesz w naszym przewodniku po zakupie ergonomicznego krzesła biurowego.

Zobacz

Druk w formacie A3 – poradnik wyboru drukarki A3

Szukając drukarki najczęściej skupiamy się na urządzeniach, które będą drukować w...

Zamienniki tuszów do drukarek Hewlett-Packard:...

Postanowiliśmy przetestować pięć zamienników tuszy do drukarek HP. Wybraliśmy te, które...

Użyć arkuszy kalkulacyjnych, aby zorganizować...

Postarajmy się to jak najbardziej uprościć: jeśli nie używasz arkusza kalkulacyjnego do...