Polecamy

Dlaczego warto kupować oryginalne tonery i tusze?

Przejmij kontrolę nad swoim biurem

Poradnik

Przetrwaj dzięki tym artykułom biurowym

W dzisiejszych czasach wiele się przeżywa - nie da się tego uniknąć w telewizji. Bez względu na to, czy chodzi o pomoc I'm A Jungle, Get These Celebrities Out of Me czy Bear Grylls Walking with President Obama and having a pop at Neil Morrissey in Mission Survive, someone, somewhere, is looking ragged in the wilderness.

To skłoniło mnie do myślenia - co by było, gdybyś był nowoczesnym Robinsonem Crusoe, utknął na bezludnej wyspie (klasyczny scenariusz przetrwania) i miał tylko rzeczy z biura, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo. Czego potrzebowałbyś, żeby to zrobić?

FOLIA ALUMINOWA

Jeśli chcesz zwrócić uwagę przejeżdżającego samolotu, będziesz potrzebował czegoś, co odbije światło słoneczne. Doskonale nadaje się do tego folia aluminiowa, a jeśli natkniesz się na grupę przerażających wyspiarzy, możesz im pokazać, jak robić ryby na parze z warzywami z dżulganu. Dzielenie się sztuką kulinarną mogłoby zwiastować owocną współpracę.

MNÓSTWO PAPIERU

Jedną z najtrudniejszych rzeczy, bez których nie można się obejść na bezludnej wyspie, będzie muzyka. Potrzebujemy muzyki, która nas zmotywuje, podniesie nas na duchu i przypomni, że zawsze jest nadzieja. Dlatego powinieneś zrobić papierowy flet. W porządku, dźwięk nie będzie niesamowity, ale masz prawie gwarancję, że będziesz najlepszym flecistą na wyspie.

BROOM

Miotły są super użyteczne. Pozwalają na szczotkowanie piasku z dala od obozu i można z nimi polować. Wystarczy naostrzyć końcówkę miotły do punktu i można wyposażyć jakiegoś zbłąkanego stwora w włócznię do grilla. Ponadto, jeśli z jakiegoś powodu musisz przebrać się za morsa, po prostu trzymaj miotłę do góry nogami i udawaj, że jej włosie to masywny wąsik (do zębów potrzebne będą pałeczki).

BASKET ODPADÓW

Ten siatkowy kosz na śmieci w rogu, który tak łatwo odbiera twoje ważne pliki? Zrobiłby z niego doskonałą sieć rybacką. Wystarczy przywiązać trochę sznurka na boki i można przeciągnąć go przez wodę, zbierając płotki (lub wózki na zakupy, jeśli utknąłeś na wyspie na środku jednego z londyńskich kanałów).

TYNKI WODOSZCZELNE

Dobra, wiem, co myślisz. Potrzebujesz apteczki, prawda? Tak, ale ja mam inny pomysł. Jeśli masz wystarczająco dużo plastrów, możesz je właściwie wpleść w wodoszczelny/uzdrawiający koc. Chroniąc cię przed deszczem i zakrywając wszelkie skaleczenia i siniaki, jakie możesz mieć.

(Być może będziesz musiał przetoczyć się trochę po plaży, aby rano odkleić się od środka koca).

MASYWNY POJEMNIK NA KÓŁKACH

Szwajcarsko-armiczny nóż do pojemników, który jest potrzebny na pustyni, ten duży pojemnik na kółkach ma wiele zastosowań. W burzliwą noc, połóż go na boku i wpełznij do schronienia. W spokojny dzień, wspinaj się i wypłyń w morze*, aby delikatnie łowić ryby w swoim improwizowanym koszu. Jeśli znajdziecie zderzak z orzechami kokosowymi, przywiążcie kilka desek do kół i wciągnijcie nagrodę wzdłuż plaży z powrotem do bazy.

KOLOROWE MARKERY

Możesz pisać wiadomości z prośbą o pomoc, lub rysować plany fortyfikacji i wynalazków. Ale gdzie w tym zabawa? Myślę, że o wiele lepszym pomysłem jest okrycie się znakami takimi jak kobiety z Duran Duran's Rio i śpiewanie wzdłuż plaży. Ponadto, jeśli zauważysz przejeżdżający statek wycieczkowy, możesz zarobić na swoje przejście w bezpieczne miejsce, będąc tancerką wspierającą w ich nocnym kabaretowym show.

Zobacz

Nacinarka do kartonu - co warto wiedzieć

Prowadząc magazyn czy firmę wysyłkową masz do czynienia z olbrzymią ilością kartonów. I...

Leasing urządzeń drukujących - czy to się...

Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą, czy dużą firmę, drukarka jest jednym z...

Jak zapobiegać smugom z mopa

Czy nie nienawidzisz, kiedy poświęcasz czas i energię na mopowanie podłóg, tylko po to, aby...