Polecamy

Drukarka atramentowa czy może laserowa? Czy tanie tusze i tonery to...

Jak montować zamienniki tuszów w drukarkach HP?

Modele drukarek

Godne polecenia tanie i wydajne modele drukarek laserowych

Nie wszyscy lubią czytać na ekranie, jest też mnóstwo osób, które w drukowanej postaci lubią mieć dokumenty lub bilety. Jeśli i Ty także należysz do grona tych osób, potrzebna jest Ci tania i kompaktowa drukarka laserowa. Tego typu drukarka przyda się nie tylko w domu, ale także w małym biurze. Te modele drukarek charakteryzują się znacznie większą wydajnością niż ich odpowiedniki atramentowe. Są też od nich znacznie szybsze. Jakie modele laserowych drukarek zasługują na uwagę? Zobaczmy.

Kyocera FS-1061 DN

To model wielofunkcyjnej drukarki, którą można kupić zarówno do domu jak i do małego biura. Urządzenie to bardzo dobrze współpracuje nie tylko z systemem operacyjnym Windows, ale także z systemem Mac. Drukarka została wyposażona w funkcję „Quiet mode”, dzięki czemu urządzenie pracuje naprawdę bardzo cicho. Kyocera FS-1061 DN nie jest jednak modelem pozbawionym wad. Urządzenie drukuje stosunkowo wolno – w ciągu minuty wydrukujemy jedynie 25 stron. Producent nie zdecydował się także na wbudowanie modułu Wi-Fi. Sprawdź najlepsze oferty na rynku.

Ricoh SP 325 Dnw

To sprzęt o naprawdę małych gabarytach, znajdzie się dla niego miejsce na każdym biurku. Do urządzenia została dołączona aplikacja Ricoh Smart Device&Scan, dzięki czemu można drukować dokumenty lub zdjęcia wprost ze smartfona czy tabletu. Prędkość wydruku wynosi 28 stron na minutę. Drukarka ma dość spory podajnik – mieści się w nim 250 kartek. Sprawdź najlepsze oferty na rynku.

HP LaserJet Pro M28w

To wielofunkcyjne urządzenie, na którym możliwe jest nie tylko drukowanie, ale również kopiowanie i skanowanie. Urządzenie pracuje z prędkością 18 stron na minutę. Mimo kompaktowych wymiarów, drukarka zapewnia wydruki bardzo dobrej jakości. Producent zastosował w tym modelu technologię HP Auto on/off. Drukarka zużywa więc bardzo mało energii. Dołączona specjalna aplikacja umożliwia drukowanie, skanowanie i zamawianie tonera. Sprawdź oferty, które są najlepsze.

Samsung SL-M2026

WW tej nowoczesnej drukarce znajdziemy takie technologie jak Wi-Fi Direct, Google Print Cloud, NFC. Dzięki nim, aby wydrukować to, co jest nam potrzebne, musimy jedynie przyłożyć do urządzenia smartfona. Drukarka ma 64 MG pamięci oraz procesor 400 MHZ. Pozwala to na druk z prędkością 20 stron na minutę. Rozdzielczość 1200 x 1200 dpi pozwala na uzyskanie wydruków bardzo dobrej jakości. Zobacz najlepsze oferty.

Brother HL-L 231 12D

To monochromatyczna drukarka laserowa, która pracuje naprawdę bardzo cicho. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że urządzenie to zmieści się na każdym biurku. Tym, co wyróżnia drukarkę od Brothera jest szybki druk. Urządzenie drukuje z prędkością 30 stron na minutę! Do tego jakość wydruku jest wyjątkowo wysoka. Plusem jest także duży, mieszczący nawet 250 kartek podajnik. Drukarka nie ma niestety modułu Wi-Fi. W zasadzie jest to jedyna wada tego sprzętu. Sprawdź, które oferty na rynku są najlepsze. OKI B 432 dn To model, który drukuje bardzo szybko – 40 stron w ciągu minuty. Do tego ma wydajny procesor i 512 MB pamięci RAM.

Zobacz

10 najlepszych drukarek

Niezależnie od tego, czy chcesz wydrukować zdjęcia z wakacji, czy tylko dla administratora biura...

Jakie drukarki z systemem stałego zasilania...

Postanowiliśmy przetestować drukarki atramentowe z system stałego zasilania tuszem, których...

Który model drukarki laserowej jest najbardziej...

Wybierając drukarkę, zwracamy uwagę na jej parametry techniczne, zapominając przy tym, że...